Ulunet Yazılım paketleri ile E-Ticaret’e yeni başlamayı düşünüyorsunuz, ya da başladınız ama işleriniz istediğiniz gibi değil, personel sıkıntınız var ya da bilgi eksikliği gibi bir çok nedenden satış yapmakta güçlük yaşıyorsunuz.

İşte tam bu noktada Ulunet Yazılım, sadece E-ticaret Paketleri ile değil E-Ticaret Danışmanlık uzmanlığı ile de tam sizin ihtiyaçlarınıza göre bir çözümle karşınızda. Bu noktada öncelikle bir iş planına, yönteme ve tecrübeye kısacası sanal mağazanızı sizin adınıza sırtlayacak bir itici güce ihtiyacınız var!

Üstelik Başlangıç maliyetlerinizi de göz önünde bulundurarak uygun fiyatlara bir danışmanlık hizmeti alabilir ve ihtiyaçlarınız ve yapınıza uygun bir şekilde sanal dünyaya adım atabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerin internet üzerinde online mağaza açılarak mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşılabilmesi, sunulması, satılması, tahsilatının alınabilmesi yapılabilir hale gelmiş ve çok kolaylaşmıştır. Artık bir kaç saat içinde online mağaza oluşturup, birkaç gün içinde de müşterilerin ziyaretine açmak mümkün olmuştur.

Fakat ; Online ticarete adım atma kararınız ile birlikte e-ticaret ekosistemi olarak karşınıza çıkacak olan; Site trafiği, site güvenliği, online ödeme sistemleri, dijital pazarlama, kargo ve lojistik hizmetleri, SEO, sosyal medya, adwords gibi online ticaretin olmaz ise olmaz kavramları sıra ile karşınıza çıkacaktır. Ulunet Yazılım olarak e-ticaret danışmanlık hizmetimiz kapsamında istenilen e-ticaret projesi ile sektörünüzdeki trendler analiz edilmekte, E-ticaret uygulamanız projelendirilip devreye alınmakta ve ihtiyaç duyulduğunda da bilgi, yönlendirme, teknik yardım ve destek hizmetleri anında verilmekte ve e-ticaret sisteminizi rakiplerinizden öne çıkaracak olan çalışmalar adım adım başlamaktadır. Neden Bizi seçmelisiniz;
Çünkü biz ;

  • E-ticaretin kısa sürede bir site kurup hemen ardından binlerce ürünü siteye girerek on binlerce satış yapılmayacağını biliyoruz.
  • İlerleyen dönemde başarılı olmak için E-ticaret teki püf noktaları biliyoruz.
  • Gerçek başarının girişimler ve yaratıcılıkta yattığının bilincindeyiz.
  • Sadece sıfırdan kurulacak e-ticaret siteleri ya da sistemlere değil kurulmuş ancak sonuç alınamamış e-ticaret sistemlerinde de size en doğru çözümleri önererek danışmanlık veriyoruz.
  • E-ticaret Projesi sattık bitti demiyor sürekli sizinle bir yol arkadaşlığı oluşturuyoruz.
  • Her detayda projenizin yöneticiliğini yapıyor, bu liderliğimizi gerekli anlarda doğru yönlendirmelerle yükseltiyoruz.
  • Altyapı ihtiyacınızdan, e-ticaret yazılımı seçiminize, kullanacağınız muhasebe yazılımından call center çözümlerinize, E-ticaret sistemi ve muhasebe entegrasyonundan eğitim ve sosyal medya faaliyetlerinize, reklam ve promosyon çalışmalarından tedarik zinciri yönetiminize kısacası E- kapsamındaki bütün faaliyetlerinizi sizin üzerinizden alıyor, sizin adınıza yönetiyor, sizinle birlikte kazanıyoruz…