Ulunet SEO Hizmetleri

SEO Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu olarak sıkça duyduğumuz SEO (Search Engine Optimization) Web sitenizin içeriğindeki belirlenmiş kelimelerin arama motorlarında yapılan sorgular sonucunda üst sıralarda yer almasına olanak sağlayan bir çalışmadır.

SEO hizmeti özellikle sitenizin içeriğindeki kritik öneme sahip kelimeler (ayakkabı, spor ayakkabı, büyük beden, saat vs.. gibi) sayesinde sitenizin internet kullanıcılarının sorgularında yahoo, google, bing, yandex gibi farklı browserler de sonuç olarak görüntülenmenize ve sitenize ziyaretçi çekmenize olanak sağlar. Özellikle son günlerde E-ticaret uygulamaları ile iyice önem kazanan SEO Hizmetleri ile müşterilerinize için ürettiğiniz ürün ve çözümleriniz ile bulunabilir ve tanınabilirsiniz. Bunun için Ulunet SEO hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmette ilk olarak rakip analizi yaparak sizlerin ve sektördeki rakiplerinizin durumu incelenir. SEO hizmetinde en önemli noktalardan biri analizdir çünkü neyi ne zaman nereye ve ne şekilde uygulayacağınızı cevaplayacak olan anahtar ANALİZ’ dir. Analiz doğrultusunda yapılan SEO çalışmaları her zaman sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlar. Analiz kadar önemli diğer bir nokta da izlemedir. Yapılan izlemeler sonucunda sitenizin durumu görülerek gerekli durumlarda üzerinde düzenlemeler yapılır. SEO yani Arama motoru Optimizasyonu sitenizin ziyaretçi sayısını arttırır. Google, Yandex, Bing gibi arama motorunda ön sayfalarda çıkmak için bu optimizasyonların birçoğunun yapılması yapılması gerekir.

Google Reklamları ile SEO Hizmetinin Farkı Nedir?
Google reklamlarında ödediğiniz ücret doğrultusunda sitenize, hesabınızda yer alan tutar karşılığı ziyaretçi girişini sağlarsınız. SEO hizmetinde ise sitenizde yer alan hatalar düzeltilerek ve gerekli çalışmalar yapılarak sizin için önemli kelime ya da kelimelerde devamlı olarak ziyaretçi sayınızın artması sağlanır. SEO hizmetleri, Google reklamlarına göre daha ucuz ve uzun vadede daha faydalı bir çözümdür. SEO hizmetinin ücreti, arama motorlarında yükselmek istediğiniz kelimenin rekabet durumu doğrultusunda değişmektedir. Siz de SEO danışmanlığında güvenilir hizmet almak için bize ulaşın…

.