E-ticaret Paketleri

Ekspres Standart Profesyonel Kurumsal
B2C B2C B2C B2C + B2B
1 GB Web Alanı 2 GB Web Alanı 3 GB Web Alanı 10 GB Web Alanı
10 GB Trafik (Aylık) 30 GB Trafik (Aylık) 50 GB Trafik (Aylık) 100 GB Trafik (Aylık)
128 Bit SSL 128 Bit SSL 128 Bit SSL 128 Bit SSL
PayU, PayPal PayU, PayPal PayU, PayPal PayU, PayPal
1 Sanal Pos 3 Sanal Pos 5 Sanal Pos Sınırsız Sanal Pos
Ürün Filtreleme Ürün Filtreleme Ürün Filtreleme
Yorum Sistemi Yorum Sistemi Yorum Sistemi
Opsiyon Sistemi Opsiyon Sistemi Opsiyon Sistemi
Kampanya Kampanya Kampanya
Kupon / Puan Kupon / Puan Kupon / Puan
Tedarikçi Entegrasyonu Tedarikçi Entegrasyonu Tedarikçi Entegrasyonu
Özel Tasarım (Opsiyonel) Özel Tasarım (Opsiyonel)
Gelişmiş Kampanya Gelişmiş Kampanya
Gruba Özel Fiyat, Kampanya Gruba Özel Fiyat, Kampanya
Çoklu Dil Desteği
Ticari Entegrasyon (Opsiyonel)
650 $ 999 $ 1749 $ 2549 $
SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL

Ekspres Paket

feature

Esnek, Genişletilebilir, Yenilikçi

Ulunet e-ticaret uygulaması, 5 yılı aşkın çeşitli e-ticaret projelerimizden edindiğimiz tecrübe, bilgi birikimi ve teknik altyapımızın harmanlanması sonucu oluşturulmuştur. Esnek ve genişletilmeye açık altyapısı sayesinde, e-ticaret altyapısı sunduğumuz müşterilerimize kısa zamanda, kolayca ve etkili şekilde e-ticarete başlamaları ve sanal mağazalarının sürekliliğini hedeflemektedir. Sürekli sunduğumuz e-ticaret, tasarım, SEO, sosyal medya ve teknik danışmanlık hizmetleri ile asla yarı yolda kalmazsınız.
Ulunet e-ticaret uygulamasının geliştirilmesinde .NET 4.5, ASP.NET MVC4, Razor View Engine, Microsoft SQL Server 2012, IIS8, HTML5, CSS3 gibi son teknojiler kullanılmıştır. Her zaman kendisine geliştiren ve yenileyen ekibimizle sürekli son teknojileri yakından ulaşabilirsiniz.

feature

Kolay Kurulum, Kullanım

E-ticaret doğru başlangıç yapabilmeniz için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz: barındırma, alan adı, eposta, e-ticaret yazılımı, SSL, canlı destek yazılımı.
Ulunet e-ticaret yeni sürümü, müşterilemiz ile birlikte hazırlanmış olup, müşterilerimiz istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Tamamiyle müşteri odaklı geliştirilen uygulamanın kolay kullanımı, esnek yönetimi ile ürünlerinizi zahmetsizce satışa sunabilir, gelişmiş kampanya yönetimi ile doğru pazarlama stratejileri geliştirip satışlarınızı arttırabilir ve esnek tema sistemi ve modüler widgetlarımız ile kolayca sitenizi baştan aşağıya yeniden yaratabilirsiniz.

feature

Güvenli, Kesintisiz Altyapı

Kredi kartı ile işlemler için 128 bit seviye SSL şifreleme sistemi ile ödeme işlemlerinin güvenliği sağlanmaktadır.
Ulunet e-ticaret uygulamaları, Türkiye'de bulunan üstün performanlı ve güncel sunucularımızda barındırılmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun ölçeklerde çözüm üretebilecek paylaşımlı, cloud veya dedicated sunucu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Sunucu optimizasyonu, bakımı ve yedekleme gibi işlemler uzman teknik ekibimiz tarafından sürekli izlenmekte ve yönetilmektedir.
Eticaret siteniz beklemeden açılış, hızlı çalışır ve asla kapalı kalmaz.

feature

Eğitim ve Destek

Ücretsiz olarak sunduğumuz eğitim dökümanları ve videoları ile e-ticaret sitenizi yönetmek için gerekli bilgiye erişebilirsiniz. Soru ve sorunlarınızı destek sisteminize eposta, ticket ve telefonla iletebilirsiniz. Destek ve teknik ekibimiz soru ve sorunlarınıza kısa sürede cevaplayarak çözüm üretir.

feature

Hazır Tema

Yaratıcı ve deneyimli tasarım ekibimizin geliştiği birbirinden harika ve CSS3 standartlarına uygun hazır temalarımızı anında e-ticaret sitenizde kullanabilirsiniz. Varolan hazır temalar üzerinde her türlü HTML ve CSS değişiklikleri yaparak size uygun temayı kolayca ister online ister kendi bilgisayarınızda güncelleyebilirsiniz. Tasarım ekibimizin geliştirdiği en yeni hazır temalara sürekli olarak erişebilirsiniz.
Eticaret sitenizin rakiplerinizden farklı ve özgün olmasını için tasarım ekibimizden destek alabilir veya size özel konsept tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

feature

Tasarla, Dizayn Et, Widget Kullan

Gelişmiş, esnek ve modüler tema tasarım sistemimiz ile birlikte e-ticaret sitenizin her yerini ister online isterseniz kendi bilgisayarınızdan güncelleyebilirsiniz. Temanızı yayına almadan önce sitenizde canlı olarak test edebilirsiniz. Zamanlı tema sistemi ile birlikte belli günlerde otomatik olarak ayarladığınız temanız aktif olur.
Özel olarak geliştirilmiş widgetlarımız (yardımcı araçlar) ile tüm modüllerin tasarımı kendinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Örneğin; @Html.YeniUrunler() widgetı istediğiniz her hangi bir sayfaya ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz sayfaya duyarlıdır, ana sayfa da tüm ürünlerde, ürün sayfasında ürünle ilgili yeni ürünler gösterilmeye başlar. Esnek görünüm parametreleri ile aynı widget her sayfa da farklı tasarım olarak gösterilebilir.

feature

Aramalarda Önde Olun

E-ticaret sitenizin başarılı olması arama motorları optimizasyonunun güçlü olmasına bağlıdır. Sunduğumuz SEO araçları sayesinde sitenizde yayınlana tüm ürün ve kategorilerinize meta bilgi girişi yapabilirsiniz veya akıllı meta ekleyici modülümüzü kullanabilirsiniz.
Otomatik sitemap.xml dosyası oluşturabilirsiniz. Sunduğumuz araçları etkili kullanarak aramalarda en önde olabilirsiniz ve ekstra yüksek maliyetlerden kurtulursunuz.
Akıllık link şablonları sayesinde kolayca katalog ve ürün linklerinizi optimize edebilirsiniz.

feature

Paylaş

Gelişmiş tema tasarım editörleri ile elle HTML olarak Facebook, Twitter, PinIt gibi paylaşım kodlarını sitenize kolayca ekleyebileceğiniz gibi teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, geliştirdiğimiz widgetlar ile e-ticaret sitenize kolayca paylaşım özellikleri ekleyebilirsiniz. Semantic web uygumlu widgetlarımız ile arama motorlarında (Google RichSnippet, Schema) veya sosyal paylaşım sitelerinde (OpenGraph, Twitter Card) doğru bilgiyi sunabilirsiniz.

feature

Ürün, Kategori Yönetimi

Etkili ürün yönetimi sistemimiz ile ürünlerinizi elle, Excel formatında veya ticari yazılımınızdan kolayca e-ticaret sitenize ekleyebilirsiniz. 3 boyutlu opsiyon sistemimiz ile renk-beden uygulaması yapabilirsiniz. İster ürünü, ister ürün rengine, ister ürün bedenine istediğiniz ürün resmini ekleyebilirisiniz. Teknik özellikler ile ürünleriniz hakkında detaylı bilgiler ekleyebilir, katalog sayfasında filtrelenmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerinize 360 derece resim veya video ekleyebilirsiniz, birden fazla kategoride sergileyebilirsiniz. Ürünleriniz ile önerebileceğiniz diğer ürünleri seçebilir veya akıllı ürün öneri sistemini kullanabilirsiniz.

feature

İçerik Yönetimi

İstediğiniz sayıda yeni sayfalar oluşturarak e-ticaret sistemize ek içerikler ekleyebilirisiniz. Haber ve duyuru modüllerimiz ile gelişmeleri anında e-ticaret sisteminizde yayınlayabilirsiniz. Dinamik form yönetimi ile istediğiniz sayıda form oluşturabilir, içeriğine müdahele edebilirsiniz. Akıllı banner yönetimi ile içeriğe duyarlı banner alanları oluşturarak, çeşitli bannerlar sergileyebilirsiniz.

feature

Sipariş Yönetimi

Eticaret sitenizden gelen siparişleri kolayca yönetebilir, siparişlerinizi teslimata hazırlayabilirsiniz. Esnek ve basit yapısı ile sipariş durumları ile ilgili olarak eposta şablonları hazırlayarak, üyelerinize bilgilendirme yapabilirsiniz. Kargo firmaları ile tam entegrasyonlarımız sayesinde kargo barkodları hazırlayıp ve hata olasığını sıfıra indirebilirsiniz. Üye olmadan sepete ekleme ve sipariş verebilme özellikleri sayesinde e-ticaret sitenizden hızlı şekilde alışveriş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

feature

Üye Yönetimi

Dinamik üye özellikleri ile üye olurken istenilen bilgileri birkaç saniye de değiştirebilir, üyeleriniz hakkında istediğiniz bilgileri toplayabilirsiniz. Üyelerinizi çeşitli gruplara ekleyebilir, üye gruplarına özel fiyat, kampanya, puan kazanma gibi etkili pazarlama tekniklerini uygulayabilirsiniz.
Sürekli yeni servisler eklenen OAuth/OAuth2 entegrasyonumuz ile Facebook, Google, LinkedIn, Microsoft Live, Yandex, PayPal gibi siteler ile ortak oturum açma özelliğini kullanarak, üyeleriniz kolayca e-ticaret sitenize üye olmasını sağlayabilirsiniz.

feature

Ödeme Seçenekleri

15 farklı banka sanal posunu hemen kullanmaya başlayabilir. İster 3D Secure, ister normal ödeme alıp, istediğiniz sayıda taksit ve vade farkı tanımlayabilirisiniz. PayU ile sanal pos yatırımı yapmadan 6 farklı banka kartına taksit yapabilirsiniz. PayPal ile kolayca kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Kapıda ödeme seçenekleri ile alternatif ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.

feature

Kargo Yönetimi

Kargo yönetimiz ile barkod oluşturmaktan, kargo takibine kadar tüm süreçlerini entegre edebiliriz. Kullandığınız tüm kargo firmalarını tanımlayabilir, sipariş tutarına göre farklı kargo tutarları uygulabilirsiniz. Kapıda ödeme sistemini kullanabilir ve ödeme masrafını müşterilerinize yansıtabilirsiniz.

feature

Akıllı Ürün Önerici

Herhangi bir ürün almaya karar vermiş müşterilerde çoğu zaman önerilen ürün adı altında ikincil ürünlerde tanımlanabilmektedir. Örneğin; e-ticaret sitenizde "ayakkabı" ürünü gösterirken, "kolye" ya da "çanta" önerebilirsiniz. Bu yöntem özellikle tamamlayıcı olması bakımından yüksek rağbet gören bir pazarlama modülüdür. Teşvik edici olması açısından, iki ürünün beraber alınma durumunda istenirse ikinci ürünün fiyatının liste fiyatına göre indirim sağlanarak, müşteriye iki ürün beraber satılmış olur. Ürün detay sayfasında rahatlıkla görüntülenebilen bu ürünlerde alışverişi tetikleyici unsurlardandır. Ayrıca müşteri sepete ürünü ekledikten sonra kampanyalı ürünlerin birini sepetten çıkardığında, kampanya yapısı değiştirip ürün de normal fiyatına göstermektedir.

feature

Stok Durumları

Eticaret sitenizde, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda stok durumları ve bunlara bağlı katalog veya ürün gösterim ikonları hazırlayabilir. Ürünler sitenizde yayınlanırlen belirlediğiniz ikonların gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde filtreleme özelliğini aktif ederek, tanımladığınız stok durumlarına uygun ürünlere müşterilerinizin kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Standart

Ürün Özellikeri, Filtreleme

Kategori bazlı teknik özellik tanımları yaparak, ürünlerinize teknik özellikler ekleyebilirsiniz. Özellikleri ister elle, ister Excel, ister ticari entegrasyon ile ürünlerine tanımlayabilirisiniz. Belirlediğiniz özelliklerin katalog sayfalarında kolayca filtrelenmesini ve müşterilerinizin kolayca istedikleri ürüne erişmesini sağlayabilirsiniz.

feature

Ürün Opsiyonları, Özelikleri

3 boyutlu opsiyon sistemimiz ile renk-beden-kaval, renk-beden, renk, beden veya size özel tanımlar yaparak, tek bir ürün ile sitenizde yayınlayabilirsiniz.
Her opsiyona farklı entegrasyon kodu, miktar veya fiyat tanımlamanız mümkündür. İsterseniz katalog sayfalarında filtreleme özelliği aktif ederek, müşterileriniz çeşitli filtreler ile ürünlerine daha kolay ulaşmasını sağlayabilirisiniz. Örneğin, müşterileriniz sadece kırmızı renge ait ürünlerin veya 42 numara ayakkabıların listelenmesini sağlayabilir.

feature

Yorum Sistemi

İster kendi geliştirdiğimiz yorum isterseniz Facebook Comment Widgetını kullanarak e-ticaret sitenizde müşterilerinizin ürünleriniz hakkında yorum yapmasını sağlayabilirsiniz.
Kendi geliştiridiğiniz yorum sisteminde ürünlere yorum yapmanın ve puan vermeninin ötesinde kategori özel kriterler hazırlayarak ilgili kriterlere göre puanlama yapılmasını sağlayabilirisiniz. Örneğin, kalite, işcilik, fiyat gibi kriterler oluşturabilirsiniz ve müşterileriniz ayrı ayrı değerlendirme yapabilirler.

feature

Standart Kampanya

Standart paket e-ticaret sitenizde kullanabileceğiniz kampanya modülü ile belirli zamanlarda aktif olacak, yüzde ve tutar indirimleri hazırlayarak satışlarını arttırma yöntemleri geliştirebilirsiniz.
Kampanya girişini, ürünlere özel fiyat veya yüzde indirimleri elle, Excel'den veya ticari entegrasyon üzerinden yapabilirsiniz.

feature

Puan Kazandır, Kupon ile Kullandır

Üyeleriniz üye olurken, sipariş verirken, yorum yaparken, arkadaşını davet ederken puan kazanabilir. Bu puanlarınu kupona dönüştürerek siparişlerinde kullanabilirler.
Ürün, kategori, marka ve üye grubuna özel puan kazanma ayaları yapabilir, kupona dönüşme parametrelerini istedğiniz gibi güncelleyebilirisiniz.
Kolayca e-ticaret sitenizden ister tek bir üyeniziz, ister tüm üyelerinizin kullannabileceği kuponlar oluşturabilirsiniz.

feature

Hediye Paketi ve Notu

Hediye paketleri ile müşterilerinizin siparişlerini özel bir ambalajda ve notta alması sağlayabilirsiniz. Bu hediye paketinin elbette bir maliyeti bulunmaktadır, bu bedel kimi zaman, e-ticaret sitesi için göz ardı edilebilir bir değer olmayabilmektedir. Bu yüzden sipariş tutarına göre farklı fiyatlar tanımlayarak hediye paketinin tercih edilmesi durumunda bu ek bedelin de müşteriden tahsil edilmesi sağlanabilir, bu sayede hem sizi farklılaştıracak kaliteli bir paket ve reklam aracı sunulabilir hem de bu paket tercih edildiğinde bir gelir de elde edilebilir.

feature

Bilgilendirme

Üyeleriniz ilgilendikleri ürünlerin fiyatı düştüğünde veya stoğa girdiğinde sizin belirleyeceğiniz eposta şablonuna uygun bilgilendirmeler yapabilirsiniz.
Yine aynı şekilde kritik seviyelere düşmüş ürünler için size anında bilgilendirme yapabiliriz.

feature

Profesyonel Paket

feature

Konsept Tasarım (Opsiyonel)

Eticaret sitenize özel, rakiplerinizden farklı, kendi markanıza ve kurumsal kimliğinize uygun, ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayan temanızı, uzman tasarım ekibimimiz ile birlikte hazırlayabilirsiniz.

feature

Üye Grubuna Özel Fiyat ve Kampanya

Müşteri alışverişlerinde her zaman tüm ürünlere indirim verilmesi çok tercih edilir bir uygulama olmayabilir. Bunun yerine kimi durumlarda "Bazı üye ya da üye gruplarının" e-ticaret sitesi içerisindeki bazı ürün, kategori veya bazı markalarda daha iyi fiyatlarla ürünü alabilmesine imkan sağlanmak istenebilmektedir. Ulunet e-ticaret ile üye gruplarına özel fiyat oluşturabilir ve kampanya yapabilirsiniz.

feature

3 Al 2 Öde

Etkili pazarlama tekniklerinden biri olan 3 al 2 öde gibi kampanyalar hazırlayarak satışınızı ve karınızı arttırabilirsiniz. Bu kampanyaya giren ürünleri tek tek tanımlayabileceğinizi gibi, kategori, marka, ürün grubu veya hem kategori ve hemde marka kriterleri ekleyebilirsiniz. Örneğin; sadece futbol ayakkabı kategorisindeki Adidas markalı ürünlerde 2 al 1 öde gibi kampanya yapmanız mümkündür.
Alınacak ve ödenecek ürün miktarları parametrik olarak değiştirilebilir.

feature

Çapraz Kampanya

Diğer etkili pazarlama stratejilerinden biri olan çapraz kampanyalar tanımlayabilirsiniz. Bu kampanya tipi ile televizyon alana, tv sehpası %30 indirim uygulayabilirsiniz.
Kampanyalı ürünleri ve indirimli ürünleri tanımlarken ürün, kategori, marka ve ürün grubu kriterleri kullanabilir ve indirim tutarını değiştirebilirsiniz.

feature

2. ürüne %50 İndirim

Belirlediğiniz ürünlerde, kategoriden, markada veya ürün grubundan bellirlenen miktardaki ürüne %Y kadar indirim uygulayabilirsiniz. Örneğin; 2 jeans alana, 2. jeans için %30 indirim yapabilirsiniz.

feature

Kampanyalı Stok Durumları

Kampanya sistemi ile stok durumlarını entegre ederek, e-ticaret sitenizde kampanyaya dahil olan ürünlerin öne çıkmasını ve katalog filtrelerinde kolayca filtrelenmesini sağlayabilirisiniz.

Kurumsal Paket

Çoklu Dil Desteği

Eticaret sitenizde birden fazla dil kullanmanız mümkün.

feature

Ticari Yazılım Entegrasyonu (Opsiyonel)

E-ticaret sitenizde satışların artması ile birlikte, her satış için muhasebe programınızdan müşteri kaydı girme, tahsilatları işleme, fatura veya irsaliyeler oluşturma gibi işlemler ciddi zamanlara almakta ve hata yapma olasılığı artmaktadır. Ulunet e-ticaret uygulaması ile Türkiye’nin en yaygın yazılımlarından olan Nebim, HİTİT, LOGO, MİKRO, PROMAX, VEGA ve diğer yazılımlar ile tam entegrasyon yapabilir, satıştan muhasebesine bütün bu süreçlerin otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilir. İlave olarak yapılan işlemleri ayrıca muhasebe sistemlerine işlemek zorunda kalmazlar. Böylelikle sipariş verildiğinde isteğe bağlı olarak otomatik faturası dahi oluşturulabilmekte, size kalan sadece siparişi kargolamaktır.

feature