Mobil Uygulamalar

Günümüzde alışveriş alışkanlıklarının değişmesi ile internette mobil cihaz üzerinden bağlanan kullanıcı sayısı astronomik oranda arttı. Mobil internet bağlantı hızının (3G), yerel internet hızına rakip olması ile birlikte, şirketlerinde mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz oldu.

Mobil kullanıcıların, kullanım alışkanlıkları, motivasyonları ve hızlı hareket etme istekleri de göz önüne alındığı zaman, normal web sitelerini, mobil ortamlarda kullanmamakta ve hemen web sitesini terk etmektedir. Hedef kullanıcılarınıza, mobil kullanım özelliklerini profesyonelce yansıtan, etkileyici tasarımlarla ödüllendirebilirsiniz.

Ulunet Yazılım olarak özellikle pazar payının çoğunluğuna sahip iPhone / iPad ve Android platformunda uygulama geliştirmekteyiz. Bu uygulamalardaki amacımız projelerimizde müşterilerimizin uygulamalarına mobil pazarın tümüne başarıyla ulaştırabilmektir.

Eğer mobil uygulama ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız.